Володимир Васютик: «Суперник добре збалансований у всіх лініях. Але ми готуємося знайти протидію, аби здобути позитивний результат»

Володимир Васютик: «Суперник добре збалансований у всіх лініях. Але ми готуємося знайти протидію, аби здобути позитивний результат»
  • 10.09.2020
  • ФК Ужгород Редакція
  • Новини
  • 0
  • 99 Views

Головний тренер закарпатської команди прокоментував переможний матч стартового туру чемпіонату та майбутній домашній поєдинок.

— Виїзною перемогою у стартовому турі буде задоволений кожен тренер. Що стосується малюнку гри?

— Щодо гри моїх підопічних, то можу сказати, що завжди є моменти, над якими потрібно ще попрацювати, відшліфувати. Ми над цим працюємо. Цей процес довготривалий і безкінцевий. Тому що ідеальну гру можуть поставити тільки топ-клуби, і навіть, там у тренерів є претензії до гравців. Всі повинні безперервно удосконалюватися. Звичайно, ми будемо намагатися працювати над недоліками і виправляти їх.

— ФК «Діназ» у першому турі розгромив «Буковину» 5:1. Як оціните суперника?

— Це команда дуже хорошого рівня. Ми вже колективом переглянули гру з «Буковиною». Команда «Діназ» збалансована у всіх лініях, вміє добре оборонятися, швидко виходити в контратаку, є виконавці, які вдало виконують стандарти. Суперник дуже серйозний. Але ми готуємося знайти протидію, аби здобути позитивний результат.

Share: