Володимир Васютик: “Результатом незадоволені, але хлопці показали, що вони не слабші за суперника, який бореться за вихід у Прем’єр-Лігу”

Володимир Васютик: "Результатом незадоволені, але хлопці показали, що вони не слабші за суперника, який бореться за вихід у Прем'єр-Лігу"
  • 17.09.2020
  • ФК Ужгород Редакція
  • Новини
  • 0
  • 230 Views

Головний тренер “Ужгорода” Володимир Васютик прокоментував кубковий поєдинок проти “Агробізнеса”, який завершився мінімальною перемогою суперника з рахунком 0:1.

— Чи залишились задоволені грою ваших підопічних?

— В цілому, звичайно, хотіли перемогти, ставили перед собою найвищі цілі. Шкода, що невдалося це виконати. Справді, досить серйозний суперник був. Готувалися до нього, розбирали його. Розуміли, що десь за класом, якщо в цілому взяти їхню і нашу команди, то вони сильніші. Але, звичайно, ми могли за організацією, правильно побудувавши гру, здобути результат. Звісно, результатом незадоволені, тому що програли. Але якщо не брати до уваги результат, то хлопці показали, що вони не настільки слабші за суперника, який бореться за вихід в Прем’єр-лігу, ставить перед собою найвищі цілі в Першій лізі. Тому нам є над чим працювати, бачимо моменти для свого зростання. Я подякував хлопцям за гру, за самовіддачу. В цьому плані претензій до них немає.

— Чи здивував чимось суперник? Своїми діями, тактичними схемами?

— Ми готувалися до такої гри, знали, як вони будуть грати. Тим більше, що з Олександром Чижевським я декілька років працював у тренерському штабі, знаю його вимоги, на чому він будує гру. Ми готові були до такої гри. На початку матчу ми прогавили гольовий момент, а далі по суті вони нам нічого такого страшного і не створили.

— Тепер доведеться оперативно перелаштовуватися на матч чемпіонату…

— Звичайно, вся увага зараз переключається на гру чемпіонату проти “Буковини”. Ми і в роздягальні про це гравцям сказали. У Кубку не вийшло пройти далі. Нічого, сезон продовжується. І з четверга наша команда продовжує підготовку до нового матчу. Гравці матимуть можливість відновитися після поєдинку проти “Агробізнеса”. І вже з новими силами налаштовуватися на матч з “Буковиною”.

Share: