Володимир Васютик — новий головний тренер ФК “Ужгород”

Володимир Васютик — новий головний тренер ФК "Ужгород"
  • 22.07.2020
  • ФК Ужгород Редакція
  • Новини
  • 0
  • 134 Views

Футбольний клуб “Ужгород” визначився з новим наставником: ним став Володимир Васютик, який до цього працював у ФК “Шахтар” Караганда (Казахстан) у тренерському штабі В’ячеслава Грозного. Представив головного тренера сьогодні на стадіоні “Авангард” президент клубу Іван Дуран. Також до тренерського штабу увійшов екс-наставник виноградівського “Севлюша” Валентин Слюсар.

Володимир Васютик у коментарі клубній прес-службі розповів: “Я радий очолити таку команду, як “Ужгород”. Сьогодні зустрілися із керівництвом, аби оглянути тренувальну базу, інфраструктуру, обговорити графік підготовки до нового сезону. Тішуся, що є розуміння і підтримка від президента клубу Івана Дурана щодо умов подальшого тренувального процесу”.

Володимир Васютик — новий головний тренер ФК "Ужгород"

Команда наприкінці липня розпочне підготовку до нового сезону у Другій лізі. “Хочемо провести цього тижня командне тестування на виявлення COVID-19, також гравці мають пройти загальний медогляд. Після цього вже зможемо розпочати повноцінні тренування”, — зазначив Володимир Васютик.

У четвер новий тренерський штаб представлять футболістам.

Володимир Васютик — новий головний тренер ФК "Ужгород"

Нагадаємо, Володимир Васютик є вихованцем закарпатського футболу, після завершення кар’єри гравця перебував у тренерському штабі ФК “Закарпаття” (згодом — “Говерла”) та ФК “Карпати”. Валентин Слюсар також причетний до нашого краю: він виступав за ФК “Закарпаття”, а також тренував юнацьку команду U-19 та U-21 “Говерли”.

Share: