Віктор Ряшко: “Впевнений, що нам вдасться вийти з цієї ями”

Віктор Ряшко: "Впевнений, що нам вдасться вийти з цієї ями"

Півзахисник “Ужгорода” Віктор Ряшко поділився своїми думками щодо нічиєю з “Агробізнесом” та ситуації команди у турнірній таблиці.

“Звичайно, видався складний матч, поле було не найкраще. Я б розділив цей поєдинок на 2 тайми: у першій половині зустрічі у нас багато чого не виходило, було багато браку, ми давали багато простору супернику, але при цьому мали дві нагоди зі стандарту відкрити рахунок, втім за 2 хвилини до перерви самі пропустили зі стандарту. На другий тайм команда вийшла зовсім по-іншому, вважаю, за грою повністю переграли суперника, багато створили моментів. Ми вірили в перемогу, зуміли зрівняти рахунок, мали ще купу гольвих нагод, щоб здобути в цій грі перемогу! Прикро, що не вдалось реалізувати ті нагоди і виграти матч”, — зазначив футболіст.

“Ті голи, які мені вдається забивати, вони всі присвячені мамі і татові, яких, на жаль, вже не має поряд, але вони назавжди в моєму серці…”

Щодо останньої сходинки у турнірній таблиці Віктор Ряшко зазначив, що наразі команди потрохи виходить з важкої ситуації: ” Ми самі потрапили в таку яму, і тільки ми можемо з неї вибратися! Вважаю, ми десь не добрали залікові пункти в попередніх іграх, де мали це зробити. Ми йдемо від гри до гри, почали набирати очки, рухаємось в правильному напрямку і це видно в останніх іграх. Впевнений, що нам вдасться вийти з цієї ями, команда і тренерський штаб вірить в це”, — розповів гравець.

Наступний суперник “Ужгорода” — хмельницьке “Поділля”. “На цей поєдинок, як і на всі інші, ми налаштовуємося тільки на перемогу, нам нікуди відступати. “Поділля” — для нас став принциповим суперником ще з тих ігор у Другій лізі. Тому, вважаю, буде цікавий поєдинок. Нас влаштує тільки перемога, тож віддамо все заради неї Користуючись нагодою хотів би запросити наших вболівальників, тих, які вірять в нашу команду, прийти і підтримати нас на стадіоні, їхня підтримка нам вкрай необхідна”, — каже Віктор Ряшко.

Share: