Віктор Ряшко потрапив у збірну туру!

Півзахисник “Ужгорода” Віктор Ряшко потрапив у збірну 12 туру Першої ліги. Традиційно найефективніших футболістів чемпіонату визначає редакція медіа SportArena разом з ПФЛ. У черговому турі “Ужгород” зіграв внічию на виїзді проти “Агробізнеса” (1:1), саме Віктор Ряшко став автором рятівного гола.

На сайті SportArena так охарактеризували виступ півзахисника: “Важко переоцінити роль, яку відіграє Ряшко для нинішньої ужгородської команди. Після відходу Пуканича на Віктора лягли стандарти під праву ногу — і в Волочиську Гайдучик і Хомченко цілком могли забивати з подач кутових і штрафних від Ряшка. Виконавши великий обсяг робіт у середині поля, Ряшко в потрібний момент встиг на скидку від Пиняшка й забив рятівний м’яч у ворота “Агробізнеса” — третій тур поспіль не програє ФК “Ужгород”.

Нагадаємо, у цьому сезоні Першої ліги Віктор Ряшко зіграв 12 матчів, відзначившись двома голами.

Окрім того, у номінації “Джокер туру” переміг ще один гравець закарпатської команди — Василь Пиняшко. “В “Олімпіка” Ходаковський із Литовченком-молодшим зробили третій гол у матчі з “Краматорськом”, у “Кривбаса” досвідчений форвард Дебелко, замінивши через травму Збуня ще в першому таймі, віддав гольову передачу Вагнеру. Проте найбільша історія — у вінгера “ужгородців”. Ще в першому таймі він замінив новачка Єфіменка, суттєво пожвавив гру, а наприкінці поєдинку після кутового вдало скинув м’яча на Ряшка, який і розстріляв ворота. Ця вольова нічия в матчі з “Агробізнесом” — щось на кшталт перемоги для дебютантів Першої ліги, які ще недавно, здавалося, без надії сиділи на останньому місці. Зараз його покинути — вже досить реально”, — написали на сайті SportArena.