Віктор Хомченко про матч з “Кременем”: “Ми грали агресивніше і заслужили перемогу”

Богдан Блавацький: "Ми другу гру граємо на нуль. З'являються гольові моменти, креативу в атаці стало більше"

Футболіст “Ужгорода” Віктор Хомченко прокоментував поєдинок 11 туру Першої ліги проти “Кременя”, у якому вдалося здобути перемогу у рідних стінах (2:0).

“У першому таймі у нас був хороший момент, коли Дмитро Сартіна влучив у стійку. Там незрозуміло було куди той м’яч відскочить. Трохи нам не пощастило, але вже у другому таймі ми заслужили цю перемогу. Ми грали агресивніше і напрацювали на цей результат. Бог нам допоміг. У попередніх матчах нам бракувало фарту. Епізод з пенальті? Якщо суддя призначив одинадцятиметровий, то порушення було. Я відчув позаду контакт і впав”, — розповів Віктор Хомченко.

Віктор Хомченко про матч з "Кременем": "Ми грали агресивніше і заслужили перемогу"

“Звичайно, після перемоги нам значно легше психологічно. У мене особисто ще такого не було, щоб 10 ігор йти без перемог. Думаю, в хлопців так само”, — каже нападник “Ужгорода”.

“Радіти поки що немає чому: ми продовжуємо бути на останній сходинці. Тренер Богдан Блавацький привітав нас з перемогою. Ми зараз всі знаємо, що попереду у нас важкий виїзд у Волочиськ на матч з “Агробізнесом”. Налаштовуємося на дуже серйозну гру. Дай Бог і там здобудемо перемогу”, — розповів гравець.

Share: