Важливі три очки у рідних стінах: “Ужгород” перемагає “Волинь”

Важливі три очки у рідних стінах: "Ужгород" перемагає "Волинь"

У поєдинку 19 туру Першої ліги “Ужгород” у рідних стінах здобув важливу перемогу над луцькою “Волинню”. Все вирішив один точний удар у виконанні Віктора Хомченка.

Уже на старті матчу “Волинь” була близькою до голу. Іван Цюпа на 5 хвилині гостро пробивав зі штрафного — Михайло Готра перевів на кутовий.

Протягом наступної десятихвилинки гравці обох команд пристрілювались, однак точності бракувало.

На 19 хвилині після м’якого навісу з правого флангу Віктор Хомченко пробивав з декількох метрів у падінні — м’яч влучив у поперечку і відлетів за межі поля.

Більше у першому таймі по справжньому гострих моментів команди не створили.

Важливі три очки у рідних стінах: "Ужгород" перемагає "Волинь"

Друга половина зустрічі розпочалася з гострого епізоду за участі Сіаваша Хагназарі. Гравець “Волині” цілив у дальній кут, але не влучив.

А на 55 хвилині “Ужгород” відкрив рахунок у матчі: Василь Пиняшко віддав під удар Віктору Хомченку, а той поцілив у дальній кут — 1:0.

На 69 хвилині Артур Рябов пробивав з-за меж штрафної — вище. Ще через хвилин 10 він же спробував ще раз пробити з-за меж штрафної, однак так само неточно.

Важливі три очки у рідних стінах: "Ужгород" перемагає "Волинь"

На заключних хвилинах на ударну позицію вивели Вадима Мердєєва: той пробивав уже у підкаті, але не зумів переграти Віталія Неділька.

Закарпатська команда стримала натиск суперника і заслужено перемогла! “Ужгородці” наразі мають 15 залікових балів і покидають останню сходинку.

Важливі три очки у рідних стінах: "Ужгород" перемагає "Волинь"

“Ужгород” — “Волинь” 1:0
Стадіон “Авангард”
Арбітр: Іван Салаш
Гол: Віктор Хомченко 55 хв

“Ужгород”: Михайло Готра, Олександр Савошко, Дмитро Сартіна, Олег Допілка, Владислав Чушенко, Олександр Аксьонов, Віктор Ряшко, Сергій Машталір (Вадим Мердєєв 80 хв), Василь Пиняшко, Микола Гайдучик (Ілля Корнєв 90+2 хв), Віктор Хомченко (Владислав Шкіндер74 хв)
На заміні: Вадим Ющишин, Юрій Славік, Стефан Федак, Володимир Дуран, Андрій Вискребенцев
В. о. головного тренера: Богдан Блавацький

“Волинь”: Віталій Неділько, Максим Войтіховський, Максим Сасовський, Богдан Кобзар (Олександр Чернов 34 хв), Іван Цюпа, Олександр Кучеренко, Артур Рябов (Микола Миронюк 85 хв), Олександр Климець, Андрій Ляшенко (Олександр Чепелюк 67 хв), Сіаваш Хагназарі (Назарій Богомаз 78 хв), Станіслав Кристін (Денис Теслюк 46 хв)
На заміні: Арсеній Коркодим, Владислав Мороз, Валерій Сад
Головний тренер: Альберт Шахов

Попередження: Олександр Климець, Віктор Ряшко, Віктор Хомченко, Артур Рябов, Михайло Готра, Олександр Савошко

Share: