“Ужгородці” впевнено перемагають “Оболонь-2” і очолюють турнірну таблицю

"Ужгородці" впевнено перемагають "Оболонь-2" і очолюють турнірну таблицю

У поєдинку 14-го туру чемпіонату Другої ліги “Ужгород” на стадіоні “Авангард” переконливо здолав “Оболонь-2”.

Початок поєдинку вийшов дуже насиченим на події. Вже на 3 хвилині матчу Даніїл Руденко, вийшовши сам на сам з кіпером, відкрив рахунок у матчі. Удар гравця “Оболоні-2” вийшов потужним і точним: м’яч від поперечки залетів у ворота.

Підопічні Володимира Васютика після пропущеного м’яча не нервували, а намагалися систематично організовувати атаки на ворота суперника. Вже на 11 хвилині вдалося заробити пенальті: на лівому фланзі атаки сфолили проти Сергія Машталіра. Одинадцятиметровий удар реалізував Віктор Ряшко. М’яч від стійки залетів у ворота — 1:1.

“Ужгородці” були змушені ще в першому таймі провести дві заміни. Через травми поле покинули Сергій Майборода (на 12 хвилині вийшов Юрій Чонка) та Василь Беца (на 26 хвилині з’явився Стефан Федак).

Тривалий час у першій половині зустрічі гострих моментів не було: обидві команди несамовито боролися за м’яч у центрі поля.

Вже ближче під завершення тайму — на 41 хвилині — “Ужгород” таки вийшов вперед. Після навісної передачі у штрафний майданчик помилкою оборонця скористався Адріан Пуканич: він відпасував на Віктора Ряшка, якому залишалось тільки влучити у ворота з кількох метрів — 2:1.

Закарпатська команда після забитого м’яча вирішила не скидати обертів — вже через хвилину змогла збільшити гандикап у поєдинку. Капітан Адріан Пуканич перед штрафною віддав на вільного Сергія Машталіра, який точно пробив у дальній нижній кут — 3:1.

“Оболонці” мали нагоду скоротити відстання у рахунку на 44 хвилині: Богдан Покойовий був першим на підбиранні, він вирішив перекинути кіпера, але, на щастя, не влучив у ворота.

У другій половині зустрічі “ужгородці” були близькими до збільшення переваги у рахунку. Зокрема, на старті тайму Олег Вишневський пробивав з-за меж штрафної, однак м’яч просвистів над поперечкою.

На 55 хвилині уже Сергій Машталір міг робити дубль. Він змістився з лівого флангу у центр і пробивав у дальній кут, але не влучив.

А от 59 хвилині “Ужгород” таки забив: Юрій Чонка після підбирання потужно пробив у нижній кут — 4:1.

“Ужгородці” спіймали кураж і могли ще декілька разів розписатися у воротах суперника. Дуже близьким до хет-трику був Віктор Ряшко на 65 хвилині. Після атаки з флангу м’яч відскочив до півзахисника закарпатської команди, який пробивав з шести метрів. Кіпер Іван Тюрін зумів відбити.

Ще через дві хвилини господарі матчу могли знову відзначитись. Адріан Пуканич пробивав з 16-ти метрів — кіпер відбив. На добиванні першим був Юрій Чонка, який м’яко підсікав над воротарем — врятував оборонець “Оболоні-2”, який перевів на кутовий.

На 71 хвилині вже Адріан Пуканич міг ставати автором голу: капітан пробивав з-за меж штрафної зі стандарту — м’яч влучив у стійку. На добиванні першим був Сергій Машталір, однак він не зміг влучити у ворота.

Через якусь мить знову Адріан Пуканич мав нагоду забити: він пробивав з шести метрів, але захисник встиг заблокувати удар.

“Оболонь-2” скоротила відстання у рахунку у компенсований час. Владислав Улянченко реалізував пенальті — 4:2.

У підсумку, “Ужгород” здобуває переконливу перемогу і очолює турнірну таблицю. У команди – 31 заліковий бал. Стільки ж очок здобув і “Діназ”, який йде на другій сходинці. У наступному турі команди матимуть очне протистояння.

Ужгород” — “Оболонь-2″ 4:2

Голи: Даніїл Руденко 3 хв, Віктор Ряшко 11 хв (з пенальті), Віктор Ряшко 41 хв, Сергій Машталір 42 хв, Юрій Чонка 60 хв, Владислав Улянченко 90+3 (з пенальті)