"Ужгород" готується до сезону: розпочав із двосторонньої гри на "Авангарді"
  • ФК Ужгород Редакція
  • Новини
  • 0
  • 116 Views

“Ужгород” впевнено переміг “Діназ” у матчі 2-го туру чемпіонату. На стадіоні “Авангард” підопічні Володимира Васютика зуміли двічі засмутити суперника, натомість пропустили на останніх хвилинах з пенальті.

Героєм матчу без перебільшення можна назвати капітана Адріана Пуканича, який зробив дубль. На старті матчу він прицільно пробив у правий від кіпера кут після пасу з лівого флангу.

Пізніше двічі поспіль небезпечно пробивав з-за меж штрафної Юрій Чонка. Обидва удари пройшли вище воріт. “Діназ” гостро відповідав. На 13 хв. Вадим Бовтрук намагався проштовхнути м’яч з декількох метрів, але Михайло Готра заблокував.

На 37 хв. кіпер “ужгородців” знову врятував команду: зі штрафного дуже небезпечно пробивав Євген Чепурненко. Михайло Готра у ефектному стрибку перевір м’яч у поперечку.

"Ужгород" впевнено здолав "Діназ"!

У таймі другому і “Ужгород”, і “Діназ” створили кілька гольових нагод. На 58 хв. той таки Євген Чепурненко пробивав зі штрафного. М’яч опустився на газон перед кіпером, але Михайло Готра зумів перевезти на кутовий.

А на 66 хв. “Діназ” створив ледь не найгостріший момент для вирівняння паритету. Ігор Кірієнко вийшов тет-а-тет з голкіпером, пробивав у дальній кут, однак Михайло Готра і тут вийшов переможцем у дуелі. Ще через 3 хвилини “Діназ” мав шанс відзначитися: головою з семи метрів пробивав Вадим Бовтрук, але схибив.

Михайло Готра врятував свою команду ще раз на 71 хв. після удару з кількох метрів впритул.

“Ужгород” втримав натиск гостей і на 72 хв. підопічні Володимира Васютика подвоїли рахунок. Після подачі Віктора Ряшка зі стандарту головою точно пробив Адріан Пуканич — 2:0!

На 78 хв. “ужгородці” могли забити й третій. Денис Скотаренко прорвався лівим краєм, але зміг вдало прострілити.

Воротар закарпатської команди Михайло Готра залишав свої ворота “на замку” протягом трьох матчів (понад 270 хвилин), але наприкінці зустрічі все таки пропустив. Арбітр призначив пенальті, який реалізував Артем Марченко.

Під час заключних хвилин “Ужгород” впевнено втримав перевагу у рахунку і здобув другу поспіль перемогу у чемпіонаті.

“Ужгород” — “Діназ” 2:1

Голи: 1:0 Адріан Пуканич 4 хв., 2:0 Адріан Пуканич, 2:1 Артем Марченко 89 хв.