“Ужгород” відпочиває: анонс 7-го туру

"Ужгород" готується до поєдинку проти ФК "Діназ"
  • 15.10.2020
  • ФК Ужгород Редакція
  • Новини
  • 0
  • 176 Views

У рамках 7-го туру чемпіонату Другої ліги ФК “Ужгород” не гратиме через дострокове припинення виступів ФК “Калуш”. Відтак інші команди можуть скоротити гандикап від лідера турнірної таблиці, а дехто — навіть зрівнятися очками.

Матчі 7-го туру:

“Діназ” Вишгород — “Карпати” Галич

Вишгородська команда прийматиме “Карпати” Галич. Господарі відстають від суперника на чотири пункти, тому у очному поєдинку матиме можливість скорорити відрив. Натомість “Карпати”, які наразі розташувалися на четвертій сходинці турнірної таблиці, у випадку перемоги наблизяться до “Ужгорода” на відстані одного балу.

“Оболонь-2” Буча — “Рубікон” Київ

Команди розділяє чотири залікові пункти (вище розташовується “Рубікон”). Обидві команди намагатимуться перемогти, аби укріпитися всередині турнірної таблиці.

“Буковина” Чернівці — “Чернігів”

Сусіди у турнірній таблиці: чернівецька команда розташувалася на восьмій сходинці з сімома балами, на один пункт менше має “Чернігів”. Цікавий поєдинок для “Ужгорода”, адже вже наступного тижня команда матиме виїзд на північ України.

“Нива” Вінниця — “Поділля” Хмельницький

Вінницька команда, у якої наразі жодного залікового пункту, прийматиме “Поділля”, яке активно дихає у спину “Ужгороду”. Хмельницька команда у випадку перемоги зрівняється очками з лідером таблиці, однак матиме на один зіграний матч більше.

“Волинь-2” Луцьк — “Епіцентр” Дунаївці

Команди розташовуються на різних полюсах турнірної таблиці: команда з Луцька має у своєму активі три бали і розташовується одинадцятому місці, натомість “Епіцентр” йде третім з одинадцятьма балами. Гості у випадку перемоги зможуть наблизитися впритул до “Ужгорода” (наразі різниця складає чотири очки).

“Карпати” Львів — “Чайка” Петропавлівська Борщагівка

Між командами — п’ять очок. “Чайка” йде на п’ятій позиції і намагатиметься не відставати від конкурентів.

Поєдинки 7-го туру відбудуться у суботу та неділю.

Share: