“Ужгород” переконливо здолав “Мункач” у спаринг-матчі

"Ужгород" переконливо здолав "Мункач" у спаринг-матчі
  • ФК Ужгород Редакція
  • Новини
  • 0
  • 267 Views

ФК “Ужгород” у товариському матчі впевнено переміг “Мункач”. Поєдинок пройшов у четвер, 11 лютого, на штучному полі на базі академії мукачівського клубу.

Головний тренер “Ужгорода” Володимир Васютик вирішив спробувати на цей матч схему з трьома центральними захисниками (Олег Допілка, Владислав Шкіндер та Дмитро Сартіна), двома латералями (Сергій Машталір та Стефан Федак), у центрі поля грали Віктор Ряшко, Адріан Пуканич та Юрій Чонка, а в нападі наставник зі стартових хвилин випустив Вадима Ференцика та Івана Повхана.

Перший гольовий момент у матчі виник на 18-й хвилині. Після подачі зі стандарту від Юрія Чонки головою з декількох метрів пробивав Владислав Шкіндер — повз ворота.

Згодом уже Юрій Чонка пробивав з-за меж штрафної. М’яч пролетів вище воріт.

На 30-й хвилині “Мункач” відповів: гравець команди вискочив на рандеву з Михайлом Готрою. Удар пішов по центру, кіпер зумів відбити.

Ще через декілька хвилин “Мункач” знову загрожував воротам Михайла Готри. Після верхової подачі гравець команди пробивав головою — вище воріт.

А на 37 хвилині забив “Ужгород”. Стандарт поблизу воріт суперника. Юрій Чонка вирізав подачу у карну зону, де головою м’яч точно у ціль переправив Іван Повхан — 0:1.

На заключних хвилинах тайму “ужгородці” могли подвоїти перевагу. Але удар Юрія Чонки зі штрафного прийшовся вище воріт.

У другому таймі Володимир Васютик провів 5 замін.

“Ужгород” дуже швидко зумів збільшити розрив у рахунку. На 49-й хвилині Володимир Дуран прицільно пробив з-за меж штрафної у правий від кіпера кут — 0:2.

Пізніше ще один хороший момент мав Юрій Чонка, однак кіпер впорався і перевів на кутовий.

На 65-й хвилині “Ужгород” організував зразкову атаку, яку завершив Сергій Машталір ударом з-за меж штрафної. Нападник технічно перекинув воротаря — 0:3.

Ближче під завершення матчу підопічні Володимира Васютика провели ще одну чудову атаку. Віктор Ряшко швидко розіграв стандарт пасом на лівий фланг, звідти Стефан Федак прострілив у центр штрафної. У дотик пробивав Іван Капустей, але у ворота не влучив.

У підсумку, “Ужгород” переконливо переміг “Мункач” у товариському матчі і продовжує готуватися до другого кола чемпіонату.

“Мункач” — “Ужгород” 0:3

Футбольне поле на базі академії “Мункач”

Голи: Іван Повхан 37 хв, Володимир Дуран 49 хв, Сергій Машталір 65 хв

“Ужгород”: Михайло Готра (Андрій Калай 50 хв), Олег Допілка (Мар’ян Січка 46 хв), Владислав Шкіндер (Максим Минайленко 46 хв), Дмитро Сартіна, Сергій Машталір, Стефан Федак, Віктор Ряшко (Володимир Дуран 46 хв), Адріан Пуканич (Віктор Ряшко 66 хв), Юрій Чонка (Вадим Ференцик 68 хв), Іван Повхан (гравець на перегляді 46 хв), Вадим Ференцик (Іван Капустей 46 хв)

Головний тренер: Володимир Васютик