“Ужгород” мінімально поступається “Агробізнесу”

"Ужгород" мінімально поступається "Агробізнесу"
  • 16.09.2020
  • ФК Ужгород Редакція
  • Новини
  • 0
  • 119 Views

Наша команда припиняє виступи у Кубку України. На стадіоні “Авангард” “Ужгород” мінімально поступився “Агробізнесу” 0:1.

Початок матчу вийшов не надто багатим на гольові моменти. “Агробізнес” вийшов вперед вже на 10 хв. матчу: Після передачі з правого флангу Микола Когут опинився самотнім за кілька метрів від воріт Михайла Готри і спокійно реалізував свій шанс — 0:1.

"Ужгород" мінімально поступається "Агробізнесу"

На 29 хв. “Ужгород” відповів ударом Адріана Пуканича зі штрафного. М’яч пролетів повз ворота.

"Ужгород" мінімально поступається "Агробізнесу"

У другій половині зустрічі гольових епізодів особливо не побільшало. Цупка боротьба у центрі поля була лейтмотивом цього поєдинку.

З небезпечних моментів запам’явся, зокрема, удар Сергій Косовського з дальньої відстані на 53 хв. Кіпер Михайло Готра ледь токрнувся м’яча і перевів у поперечку, а звідти за межі поля.

"Ужгород" мінімально поступається "Агробізнесу"

На 59 хв. хорошу позицію для удару мав Сергій Петров, але пробив не надто сильно.

Вже через хвилину відповів “Ужгород”. Денис Скотаренко також не зміг “прикластися” до удару. А на 64 хв. намагався перевірити готовність воротаря Юрій Чонка. Кіпер відбив перед собою, але на добивання “ужгородці” не встигли. Пізніше Василь Беца наносив ще один удар: м’яч пройшов повз воротара. Однак все це були тільки півмоменти. До реальної гостроти не доходило.

“Агробізнес” був близьким до голу на 72 хв. Іван Когут пробивав злету: м’яч пройшов біля стійки. Відразу у наступній атаці “Ужгород” теж створив нагоду для відновлення паритету. Денис Скотаренко небезпечно пробивав з-за меж штрафної: кіпер перевів удар на кутовий.

На 75 хв. “Агробізнес” вийшов 3 в 2 в контратаку, але оборонці заблокували удар з кількох метрів.

"Ужгород" мінімально поступається "Агробізнесу"

У заключні хвилини команди не мали особливих шансів забити: “Ужгород” йшов штурмом на ворота суперника, але до акцентованих ударів так і не дійшло.

Закарпатська команда гідно протистояла більш іменитому супернику, але у підсумку програла.

ФК “Ужгород” — ФК “Агробізнес” 0:1

Другий раунд Кубка України

Стадіон “Авангард”

Гол: Микола Когут 10 хв.

Арбітр: Олександр Кальонов (Львів)

“Ужгород”: Михайло Готра, Василь Беца, Владислав Шкіндер, Дмитро Сартіна, Роман Цень, Ігор Вагін (Максим Минайленко 87 хв.), Віктор Ряшко (Володимир Дуран 76 хв.), Адріан Пуканич, Стефан Федак (Вадим Ференцик 67 хв.), Юрій Чонка, Денис Скотаренко

На заміні: Андрій Калай, Павло Тищук, Іван Капустей, Мар’ян Січка;

Тренер: Володимир Васютик

“Агробізнес”: Андрій Артим, Євгеній Захарченко, Ігор Курило, Роман Гагун, Роман Дідик, Іван Когут (Михайло Писко 82 хв.), Микола Когут (Богдан Іванченко 65 хв.), Сергій Семенюк Сергій Палюх, Богдан Семенець (Сергій Петров 46 хв.), Сергій Косовський (Арсен Слотюк 79 хв.)

На заміні: Олег Мозіль, Дмитро Юхимович, Руслан Черненко;

Тренер: Олександр Чижевський

Share: