Уряд дозволив тренуватися професіональним командам

«Ужгород» провів черговий спаринг
  • 05.05.2020
  • ФК Ужгород Редакція
  • Новини
  • 0
  • 54 Views

Карантинні заходи продовжили до 22 травня, однак з деякими пом’якшеннями.

Стабільна ситуація із захворюваністю дозволяє з 11 травня розпочати зняття перших обмежень і перейти до концепції адаптивного карантину. Про це на позачерговому засіданні Кабінету Міністрів 4 травня повідомив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

Планується відкрити для прогулянок парки, сквери, зони відпочинку. Дозволять тренування спортсменів національних збірних команд, індивідуальні тренування (біг, хода, їзда на велосипеді, рух на активних візках спортсменів з інвалідністю). Крім того, клуби УПЛ з 11 травня зможуть відновити тренування, але з дотриманням певних умов. Зокрема професіональні команди зобов’яжуть збиратися на закритих базах та за наявності засобів індивідуального захисту.

Спільно з МОЗ, а також з урахуванням рекомендацій УЄФА, в Українській асоціації футболу розробляють протоколи для відновлення чемпіонату і Кубку України.

Президент ПФЛ Сергій Макаров заявив, що сезон чемпіонатів Першої та Другої ліг потрібно догравати. Але наразі чіткого бачення немає. «Ми не розуміємо умов. Наприклад у Другій лізі є «Буковина». У цьому регіоні хворих більше, ніж у Києві. У мене є сумніви, що в цій області буде повністю знято карантин 22 травня», — зазначив Сергій Макаров.

Share: