“Суперник свої моменти не використав, а ми змогли реалізувати”, — Володимир Васютик

"Ужгород" впевнено здолав "Діназ"!
  • 12.09.2020
  • ФК Ужгород Редакція
  • Новини
  • 0
  • 145 Views

Головний тренер “ужгородців” дав свою оцінку поєдинку про ФК “Діназ”, у якому “ужгородці” перемогли з рахунком 2:1.

— Наскільки залишились задоволеними грою? Як оціните поєдинок?

— Ми готувалися до цього матчу. Суперника ми добре вивчали. Знали, що там є досвідчені футболісти, які вміють працювати з м’ячем, знають, що робити на кожній ділянці поля. І стандарти добре виконують. Ми знали, що нас чекає. Так, гра була досить важка. Вони свої моменти не використали, а ми змогли реалізувати. План на гру мої хлопці виконали, незважаючи на те, що було багато браку у простих ситуаціях. Але я дуже задоволений, що ми здобули важливу перемогу.

— Наскільки важко грати без вболівальників?

— Звичайно, незвично. Футбол у нас для вболівальників. Хочеться відчувати їхню підтримку. І хлопці, коли дізналися, що матч відбудеться без глядачів, дуже засмутилися. Сподіваємося, у наступних матчах ми зможемо грати у домашніх стінах уже з уболівальниками.

— Уже у першому таймі ви зробили заміну. Замість Юрія Чонки на поле вийшов Ігор Вагін, який дебютував за команду. Вас не влаштовувало виконання тактичних настанов?

— Треба загалом відзначити, що суперник після нашого голу заволодів центром поля. І ми знали, що цю зону вони контролюють і звідти розганяють атаки через передачі. І у нас не завжди виходило перекривати центр поля. Тому ми вирішили освіжити цю зону. На позиції центрального півзахисника Ігор Вагін себе почуває дуже добре. Він, як тільки почав з нами тренуватися, відразу показав, що готовий грати, йому не треба час на “розкачку”. Він і прийшов з таким бажанням показувати результат на полі. Так, ми розуміли, що за відсутності Юрія Чонки втратимо гостроту. Він може дати небезпечну передачу або на лінії атаки зіграти гостро. Але треба було чимось жертвувати, аби укріпити центр півзахисту.

— Михайло Готра не пропускав майже протягом трьох матчів. Сьогодні він також діяв дуже надійно у рамці. Ви, як колишній воротар, впродовж всього матчу неодноразово йому давали підсказки. Як охарактеризуєте гру Михайла?

— Михайло з кожним матчем прогресує. Сподіваюсь, так буде і надалі. Він натхненно працює, ставить перед собою великі цілі. І те, що він демонструє у матчах, має допомогти йому дійти до серйозного рівня, чого ми йому всі й бажаємо.

— Уже 16 вересня “Ужгород” прийматиме на стадіоні “Авангард” серйозного суперника — першоліговий ФК “Агробізнес”. Наскільки складно буде перелаштуватися і відновитися після матчу чемпіонату на кубковий двобій?

— Відновитися й справді буде не просто. Противник у нас дуже пристойний. І гра суперника однозначно буде ще потужніша, ніж сьогодні. Але ми налаштовуємося на позитивний результат. Кожен ставить перед собою високі цілі, хоче проявити себе, зарекомендувати і прославити своє ім’я у Кубку України. Це буде хороший поєдинок.

Share: