Показали характер: “Ужгород” у другому спаринг-матчі проти “Ворскли” грає в результативну нічию

Показали характер: "Ужгород" у другому спаринг-матчі проти "Ворскли" грає в результативну нічию

“Ужгород” та “Ворскла” провели другий спаринг-матч. На стадіоні “Автомобіліст” в обласному центрі Закарпаття команди зіграли бойову нічию 3:3.

На матч проти полтавської команди головний тренер “ужгородців” Михайло Іваниця вирішив випробувати велику кількість потенційних новачків: у старті вийшли 5 гравців на перегляді, ще троє з’явилися на заміну у другому таймі.

Вже на 3 хвилині гри хороший момент створили “ужгородці”:  гравець на перегляді пробивав майже з лінії штрафної — кіпер перевів на кутовий.

А на 10 хвилині “Ворскла” вийшла вперед: на дальній стійці залишили самого гравця полтавської команди, який без труднощів головою переправив м’яч у ворота.

Доволі швидко суперник подвоїв перевагу: на 27 хвилині оборона не зуміла втримати футболіста “Ворскли”.

На 34 хвилині закарпатська команда мала шанс скоротити відставання у рахунку: пробивав Вадим Ференцик, але голкіпер впорався.

Через три хвилини все таки вдалося забити: відзначився гравець на перегляді, вискочивши сам на сам.

У другому таймі “Ужгород” зумів вирівняти паритет: на 63 хв. Вадим Ференцик реалізував свій шанс.

Зголом автор голу мав ще один момент: пробивав у ближній кут, але кіпер прочитав цей задум.

На 70 хвилині після обрізки біля власних воріт закарпатська команда пропустила. Легіонер “Ворскли” впевнено переграв воротаря — 2:3.

Але підопічні Михайла Іваниці зуміли показати характер, вирвавши нічию на заключних хвилинах матчу: Павло Тищук майстерно пробив у дальній кут — 3:3.

“Ужгород” продовжує підготовку до дебютного сезону в Першій лізі.

“Ужгород” — “Ворскла” 3:3
Стадіон “Автомобіліст”
Суддя: Михайло Райда
Голи: гравець “Ворскли” 10 хв, гравець “Ворскли” 27 хв, гравець на перегляді 27 хв, Вадим Ференцик 63 хв, гравець “Ворскли” 70 хв, Павло Тищук 87 хв

“Ужгород”: Михайло Готра (Юрій Славік 46 хв), Владислав Шкіндер (гравець на перегляді 80 хв), Олег Допілка (гравець на перегляді 60 хв), Дмитро Сартіна, Олексій Січ (Стефан Федак 50 хв), гравець на перегляді (Володимир Дуран 46 хв), гравець на перегляді (Віктор Ряшко 46 хв) гравець на перегляді (гравець на перегляді 60 хв), Вадим Ференцик (Павло Тищук 70 хв), гравець на перегляді (Юрій Чонка 60 хв), гравець на перегляді (Сергій Майборода 46 хв)
Тренер: Михайло Іваниця