Очолили групу А: “Ужгород” здобув перемогу над “Поділлям”

Очолили групу А: "Ужгород" здобув перемогу над "Поділлям"

“Ужгород” впевнено перемагає у поєдинку проти “Поділля”. На стадіоні “Авангард” закарпатська команда зуміла здобути вольову звитягу — 3:1.

Зустрічалися лідери турнірної таблиці: у обох команд була рівна кількість очок (по 38), а за декілька хвилин до старту матчу стало відомо, що галицькі “Карпати”, які також мали 38 балів, у своєму матчі поступилися.

Тренер закарпатської команди Володимир Васютик випустив з перших хвилин Максима Минайленка у центрі захисту замість Дмитра Сартіни, який пропускав гру. Також зі старту вийшов Михайло Готра, який останній два поєдинки провів на лаві запасних.

Перший тайм

На 11 хвилині “ужгородці” після подачі зі стандарту загрожували воротам суперника. Але акцентовано пробити не вийшло ні Вадиму Ференцику, ні Стефану Федаку.

На 18 хвилині з-за меж штрафної низом пробивав Володимир Савошко – не точно. Через хвилину відповіли “ужгородці”: після подачі Стефана Федака з лівого краю головою з вигідної позиції пробивав Юрій Чонка. Але м’яч пролетів вище воріт. Ще через якусь мить той таки Юрій Чонка гостро прострілював з лівого флангу. Кіпер не з першої спроби, але м’яч забрав.

На 21 хвилині вже у контрнаступі “Поділля” мало шанс відкрити рахунок, але гравці закарпатської команди заблокували спроби пробити. На 34 хвилині “Ужгород” був близьким до голу. Олег Вишневський увійшов у штрафний майданчик і пробивав у дальній кут: кіпер здійснив сейв.

А на 44 хвилині хмельницька команда скористалась тимчасовою перевагою: через пошкодження поле покинув Максим Минайленко. І поки готувалася заміна, “Поділля” відкрило рахунок. Подача з лівого краю: Михайло Готра не зумів дістати м’яч, а на дальній стійці був Дмитро Пріхна, який переправ у порожні ворота.

Проте “ужгородці” не знітилися і вже через кілька миттєвостей зрівняли паритет на табло. Після розіграшу стандарту пробивав Юрій Чонка і влучив у руку Віталію Каверіну. Пенальті чітко реалізував Віктор Ряшко.

Другий тайм

Друга половина розпочалася з моменту Олега Вишневського. Він пробивав з хорошої позиції, але не зумів витиснути максимум з епізода.

На 66 хвилині “Ужгород” заробив право на ще один пенальті. Пуканич накрутив опонента, який був змушений фолити. Ударом з позначки Віктор Ряшко вивів свою команду вперед.

На 70 хвилині гравці “Поділля” загрожували воротам “Ужгорода”. Головою пробивав Володимир Савошко, м’яч розминувся зі стійкою.

А під завершення зустрічі “ужгородці” поставили масну крапку. Адріан Пуканич високо запресингував оборонця та кіпера і скористався їхніми неузгодженими діями. Капітан забивав свій 12-й гол у чемпіонаті вже лежачи.

У компенсований арбітром час після удару Сергія Майбороди оборонці “Поділля” вибили з лінії воріт. А ще через кілька миттєвостей Олег Вишневський міг забивав головою після подачі кутового, але забракло точності.

У підсумку, “Ужгород” перемагає і одноосібно очолює турнірну таблицю групи А у Другій лізі.

“Ужгород” — “Поділля” 3:1

Стадіон “Авангард”

Рефері: Олександр Павлюк

Голи: Дмитро Пріхна 45 хв, Віктор Ряшко 45+2 (з пенальті), Віктор Ряшко 67 хв (з пенальті), Адріан Пуканич 85 хв.

“Ужгород”: Михайло Готра, Сергій Машталір, Олег Допілка (Роман Цень 87 хв), Максим Минайленко (Максим Лютнянський 45 хв), Владислав Шкіндер, Стефан Федак, Віктор Ряшко, Адріан Пуканич (Володимир Дуран 90+1 хв), Вадим Ференцик (Сергій Майборода 80 хв), Юрій Чонка (Павло Тищук 65 хв), Олег Вишневський

На заміні: Валерій Восконян, Мар’ян Січка, Іван Повхан, Іван Капустей

Тренер: Володимир Васютик

“Поділля”: Олег Чуваєв, Ян Морговський, Олександр Воловик, Олександр Пернацький, Євген Корохов, Андрій Ліповуз, Дмитро Пріхна (Станіслав Мораренко 80 хв), Кирило Костенко (Артем Панасенков 65 хв), Віталій Каверін, Володимир Савошко (Владислав Прильопа 80 хв), Ігор Карпенко (Фаді Салбак 77 хв)

На заміні: Богдан Шухман, Олександр Цибульник, Ярослав Шпікула, Олександр Жданов, Едуард Матвєєнко

Тренер: Віталій Костишин

Попередження: Олег Допілка, Андрій Ліповуз, Віталій Каверін, Олександр Воловик, Станіслав Мораренко