На покращення умов стадіону “Авангард” можуть виділити 7 млн гривень

"Ужгород" здобуває перемогу над "Рубіконом"

Виділення додаткової фінансової підтримки стадіону “Авангард” обговорили на виїзному засіданні комісії з питань соціально–гуманітарної політики, Регламенту та депутатської етики Ужгородської міської ради. Долучилися також заступник голови міськради Василь Гомонай, секретар ради Арсен Мелкумян, представники депутатських фракцій, зокрема й депутат від “Батьківщини”, заступник голови Закарпатської асоціації футболу Віктор Качур.

На черговій сесії запланували розглянути проєкт рішення “Про створення комунальної установи “Стадіон “Авангард” Ужгородської міської ради”. Стадіон, за умови підтримки депутатами проєкту, передадуть у відання управління у справах культури, молоді та спорту міськради — для належного утримання, створення умов для тренувань та занять спортом.

Депутати обстежили стадіон, оглянули інфраструктуру, ознайомилися із проблематикою. Зійшлися на тому, що потрібні додаткові кошти, тому запропонують депутатській комісії з питань бюджету перерозподілити видатки міського бюджету та виділити орієнтовно 7 млн грн для “Авангарду” — на покращення умов, підтримання у належному стані споруд, обладнання, спортивних майданчиків. Згодом це дасть можливість клопотати перед Державним фондом регіонального розвитку про співфінансування робіт, адже поруч заплановано будівництво Льодового палацу.

Стадіон “Авангард” має стати інвестиційно привабливим, щоб там проводили змагання і всеукраїнського, і міжнародного рівня. Але насамперед підтримка цього спортивного об’єкту — це популяризація фізичної культури та спорту, здорового способу життя, — повідомили в Ужгородській міськраді.

Share: