Михайло Іваниця: «Вперше за 30 років тренерської кар’єри такий тривалий період — без футболу»

Михайло Іваниця: «Вперше за 30 років тренерської кар'єри такий тривалий період — без футболу»

Головний тренер «ужгородців» Михайло Іваниця поспілкувався з клубною прес-службою стосовно завершення чемпіонату Другої ліги та майбутньої підготовки вже до нового сезону.

 

— Як сприйняли новину про дострокове завершення чемпіонату Другої ліги?
— Пандемія коронавірусу всіх змусила відійти від звичного стану речей. Вперше за 30 років тренерської кар’єри такий тривалий період довелось провести без футбольних тренувань та матчів. Ніхто незнає, як реагувати. Маємо сприйняти ситуацію такою, яка вона є. Шкода, звичайно, що весняну частину змагань ми так і не почали. Наша команда набрала хороший темп, ми два місяці активно готувалися до старту третього кола. Але всі мусимо усвідомьювати ризики поширення хвороби. Вся команда продовжує перебувати на карантині. Я вдячний нашому президенту — Івану Дурану. Ця людина у складний для всіх час підтримувала команду і морально, і у фінансовому аспекті.

 

— Команда має розпочати трувальний збір вже наприкінці червня. Планується оновлення?
— Знаєте, за той короткий період, що я в команді, мені дуже подобалася самовіддача абсолютно всіх гравців. Я б хотів їх зберегти. Звичайно, у декого закінчуюються тепер контракти. Будемо сідати з керівництвом клубу та гравцями, щоб вести переговори. Звичайно, розглядатимемо і кандидатури нових гравців. Поки рано говорити про конкретні прізвища.

 

— Футболісти ще місяць підтримуватимуть форму індивідуально?
— Так, хлопці під час всього періоду карантину тримають себе у хорошій формі. Напередодні тренувального збору проведемо медогляд. Будемо сподіватися на покращення загальної ситуації щодо пандемії в Україні. Не можемо поки щось планувати, хочеться вже спокійно вийти з карантину і почати тренуватися.

Share: