“Хлопці тренуються з великим бажанням”, — Михайло Іваниця розповів у програмі “Час футболу” про підготовку до Першої ліги

"Хлопці тренуються з великим бажанням", — Михайло Іваниця розповів у програмі "Час футболу" про підготовку до Першої ліги

Головний тренер футбольного клубу “Ужгород” Михайло Іваниця у програмі “Час футболу” розповів про підготовку команди до Першої ліги, завдання на сезон, кадровий потенціал гравців, а також клубну інфраструктуру.

“Команда з минулого сезону збереглася десь на 80-90 %. Будемо тільки підсилюватися точково. Хлопці тренуються з великим бажанням, віддачою. Багатьох гравців я знаю. Звичайно, хочемо, щоб у команді грало якомога більше закарпатців. Молодь треба тренувати, готувати на майбутнє. У нас не має знаменитостей, у нас скромний клуб”, — повідомив Михайло Іваниця.

“Конкретних завдань керівництво ще не ставило. Нам потрібно виступити якомога краще, показати добротний футбол. Щоб на стадіон приходило багато вболівальників. У нас закарпатський вболівальник особливий: всі розуміються у футболі. Я запрошую всіх на трибуни. Постараємося не підвести. Якщо всі хлопці будуть віддаватися на полі, вболівальники все можуть пробачити”, — зазначив тренер “Ужгорода”.

"Хлопці тренуються з великим бажанням", — Михайло Іваниця розповів у програмі "Час футболу" про підготовку до Першої ліги

“У нас чудова інфраструктура. Це завдяки людям, які хочуть відродити футбол в області. Це Іван Дуран, Віктор Качур. Багато знайомих, друзів, колег мені телефонують і кажуть, які у нас тут чудові поля. Також вкладають інвестиції й угорці. Це дуже приємно. Я близько трьох років тому вже казав, що футбольна інфраструктура області випереджає рівень підготовки наших гравців”.

“Всі вітали мене (з призначенням на посаду головного тренера, — ред.). Я би хотів не підвести. Мені вже не 40 років. Хотілось би принести ще хоч якусь користь закарпатському футболу. Щоби ще з одного покоління хтось вистрілив і заграв. Будемо працювати, скільки здоров’я вистачить”.

Повне інтерв’ю Михайла Іваниці — дивіться у програмі “Час футболу”.

Share: