ФК “Ужгород”: про мету, розвиток інфраструктури та виховання місцевих гравців

"Ужгород" взяв реванш у галицьких "Карпат"

Футбольний клуб “Ужгород” успішно виступає у Другій лізі України та ставить мету підвищитися у класі. І має на це всі підстави. Адже тренується на кращих полях європейського рівня, має гідну матеріально-технічну базу, у команді — перспективні талановиті гравці з різних куточків Закарпаття та професійні і досвідчені тренери, — йдеться у сюжеті телеканалу “М-студіо”.

У клубі кажуть: бракує підтримки місцевої та обласної влади. А це теж складова успіху клубу. “Ужгород” — перспективний футбольний клуб Закарпаття. Створений у 2015 році на фоні вакууму після розпаду ФК “Говерла”. За цей час команда вигравала два рази чемпіонат Закарпаття, двічі здобула кубок. Далі зрозуміли: аби прогресувати треба рухатися вперед. Заявили про себе у аматорському чемпіонаті України, і зараз виступають у Другій Лізі України.

ФК "Ужгород": про мету, розвиток інфраструктури та виховання місцевих гравців

Наразі ФК “Ужгород” — це півсотні футболістів з різних куточків краю, 20 з них — у основній команді, решта —молоді гравці. Тренуються футболісти на стадіоні “Авангард”. У їх розпорядженні — три натуральні поля, центральне відповідає євростандартам, і штучне — одне з кращих в Україні. Загалом, матеріальна база — основа розвитку правильного футболу. Важливі також талановиті гравці та досвідчені професійні тренери.

ФК "Ужгород": про мету, розвиток інфраструктури та виховання місцевих гравців

ФК “Ужгород” — не тільки спортивний проєкт, а й соціальний та брендовий. Адже Закарпаття завжди славилося футбольними традиціями, а Ужгород — тим більше, — переконаний президент клубу Іван Дуран. Основна місія — популяризація здорового способу життя і футболу. Але у професійному футболі без підтримки місцевої влади — ніяк. Іван Дуран каже: на сьогодні ні міська, ні обласна ради ніякої допомоги не надає.

Share: