Богдан Блавацький про перемогу над “Волинню”: “Раді, що набрали 15 очок і нарешті покинули останнє місце”

Рівний перший тайм, провал наприкінці гри: "Ужгород" вдома програє "Олімпіку"

Виконувач обов’язків головного тренера “Ужгорода” Богдан Блавацький прокоментував перемогу над луцькою “Волинню” (1:0) у матчі 19 туру Першої ліги.

“Після переможного матчу з “Оболонню” (0:1), коли ми зробили несподіванку в Києві, експерт Артур Валерко дуже правильно зазначив, що ми можемо обіграти команду, яка йде на третьому місці, а конкурентів за збереження прописки в Першій лізі не обігруємо. Команда грає так, як їй дозволяє суперник. Повертаючись до гри з “Оболонню”, чому ми так добре зіграли: тому що не дозволили супернику зіграти в свою гру”, — розповів наставник “Ужгорода”.

“Що стосується переможного матчу проти “Волині”, то ми усвідомлювали, що це остання домашня гра в році. Ми були у великому боргу перед вболівальниками. Тепер у нас баланс набраних очок — 6 вдома і 9 на виїзді. Ми хотіли просто гучно гримнути дверима. Я мотивував хлопців досить серйозно. Ми не міняли склад. Грали майже за тим же сценарієм, що й проти “Оболоні”. Тільки значно з вищою самовіддачею, тут темп гри був значно вищий. Перші 15 хвилин вони мали перевагу. Був англійський такий стиль боротьби. Я знав, що якщо суперник нас перекусить фізично, то буде складно. Після першого тайму рахунок був 0:0, а ми мали момент з поперечкою, коли пробивав Віктор Хомченко. Перші 15 хвилин тайму ми витримали, а потім вже домінували. Я сказав те саме й у роздягальні у перерві: “Якщо витримаємо перші 15 хвилин другого тайму, то зможемо щось створити”. Коли забили гол, то психологічно стало значно легше”, — сказав Богдан Блавацький.

Богдан Блавацький про перемогу над "Волинню": "Раді, що набрали 15 очок і нарешті покинули останнє місце"

“Чи був офсайд? З лавки важко було щось побачити. А скільки багато нам забивали з одинадцятиметрових? Судді були ближче, вони стежили за цим епізодом. Ми добре організували гол: гарно розіграли із забіганням Василь Пиняшко і Віктор Хомченко. Ми це регулярно відпрацьовуємо. Зараз можна вигадувати різні причини. Зрозуміло, що на зиму кожен хоче піти у хорошому настрої. Цією перемогою ми вирішили ті мінімальні завдання, які поставив перед нами президент”, — розповів тренер.

“У другому таймі досить часто помилявся Олександр Аксьонов. Навіть з трибуни кричали, що я його замінив. Але він виконував зовсім іншу установку, про що вболівальники не знають. Він персонально при всіх стандартах накривав Максима Войтіховського, у якого зріст 1,93. Випустив у другому таймі Владислава Шкіндера, щоб допоміг підібрати м’яч. І щоб наприкінці баланс був 6 на 4. Тоді ми вже грали відповідно до результату. Тому Олександр Аксьонов виконав велику “чорнову” роботу, я задоволений. Після матчу я подякував хлопцям за те, що дотерпіли. Другу важку гру поспіль ми виграли. Хлопці віднеслись з розумінням до установки, до тих мотиваційних моментів. Рухаємось далі”, — повідомив наставник.

“Всі, звісно, хотіли, щоб гра закінчилась, і ми зберегли цей рахунок. Ці очки нам вкрай потрібніші були. Виграла та команда, яка більше хотіли і більше заслуговувала. За ті всі невдачі, коли фортуна нам не всміхалася у попередніх матчах. Всі молилися, щоб ми виграли ту гру. Раді, що набрали 15 очок і нарешті покинули останнє місце. Думаю, “Кремінь” не обіграє у неділю “Кривбас”. Психологічно важко було чотири місяці перебувати на останній сходинці. Зараз залишилась ще одна гра у цьому році: їдемо у Дніпропетровську область грати з “ВПК-Агро”. Там або пан або пропав. Шкода, що не зможе зіграти Віктор Хомченко, він отримав четверту жовту картку. Але я впевнений, що ми будемо досить боєздатні і в Дніпропетровську”, — зазначив Богдан Блавацький.

Share: