Богдан Блавацький про перемогу над київською “Оболонню”: “Ми терпіли, чекали свого моменту”

Богдан Блавацький: "Ми другу гру граємо на нуль. З'являються гольові моменти, креативу в атаці стало більше"

Виконувач обов’язків головного тренера “Ужгорода” Богдан Блавацький прокоментував переможний поєдинок 18 туру Першої проти київської “Оболоні” (0:1).

“На душі в мене радість. “Оболонь” — хороша команда. Ми її детально вивчили. Ми не так часто граємо в столиці. Просив хлопців, щоб вони були готові до фізичного тиску, боротьби, щоб за можливості не було помітно різниці між командою, яка займає останнє місце, і командою, яка йде на третій сходинці”, — розповів наставник “ужгородців”.

“Ми терпіли, чекали свого моменту. Дуже вдячний хлопцям, що нарешті після стандарту ми забили. У попередніх іграх, особливо виїзних, не виходило підставити ногу чи голову після стандартів. У другому таймі команда грала відповідно до результату. Мені не сподобалось те, що десь із 75 хвилини більшість гравців хотіли, щоб гра закінчилась і старались вибивати м’яч куди попало. Звернемо на це увагу під час розбору гри. Група атаки та півзахисту мала опустити м’яч вниз і грати холоднокровно, як це було на початку матчу. Ми чекали навалу від суперника наприкінці гри. “Оболонь” грала у два нападники”, — зазначив Богдан Блавацький.

“Арбітр міг призначати пенальті, була чиста рука. Можливо, я занадто емоційно реагував. Був напружений матч: ми переграли дві хвилини з компенсованого часу. Але ми дотерпіли. Якщо ми виграли, то всі разом — і гравці, і тренерський склад, і керівники клубу — робили все правильно”, — розповів наставник закарпатської команди.

Share: