Богдан Блавацький про нічию з “Гірником-Спорт”: “Тішуся, що зіграли в захисті на нуль”

Богдан Блавацький про нічию з "Гірником-Спорт": "Тішуся, що зіграли в захисті на нуль"

Виконувач обов’язків головного тренера “Ужгорода” Богдан Блавацький прокоментував поєдинок 10 туру Першої ліги проти “Гірника-Спорт”. Закарпатська команда на виїзді здобула заліковий бал (0:0).

“Ми дуже детально вивчили суперника. Можливо, нам трішечки пощастило, що “Гірник-Спорт” у четвер грав кубковий матч. Хоч і була ротація, але виглядали втомлено. Можливо, десь трішечки пощастило, що суперник нас недооцінив. Ми діяли сконцентровано, тішуся з того, що зіграли в захисті на нуль. Тішуся із злагоджених дій оборони й воротаря. Ті мікромоменти, які в нас були у першому таймі ми могли використати краще. Василь Пиняшко і Сергій Машталір могли десь краще розпорядитися м’ячем. Десь бракувало гостроти попереду. Але результат в принципі позитивний. Це перше очко з моменту призначення виконувачем обов’язків головного тренера. Можливо, потрошки-потрошки крига буде скресати. Ми старалися до кінця правильно вести тактичну гру, робити вчасно заміни, реагувати на дії суперника. Не тішить те, що ми не так багато епізодів створили в атаці”, — зазначив Богдан Блавацький.

Богдан Блавацький про нічию з "Гірником-Спорт": "Тішуся, що зіграли в захисті на нуль"

“Кожне тренування у нас починається не з установки, а з 5-хвилинного якогось тесту. У нас формується колектив. Бракує десь такого сталевого хребта. З появою Олександра Аксьонова, з поверненням у стартовий склад Олега Допілки і Дмитра Сартіни, десь з Олександром Савошком, Миколою Гайдучиком, Віктором Хомченком формується цей безхребетний хребет. Звичайно, потрібен характер на футбольному полі. У матчі проти “Гірника-Спорт” хлопці терпіли все. Гравці дисципліновано переміщалися, щоправда суперник десь не дозволяв. У першому таймі у “Гірника-Спорт” були моменти. Ми вивчили їхню гру, близько зіграли з Юрієм Кравчуком”, — сказав тренер.

“Нам бракує креативного футболіста, десь не вдавався вихід з оборони. Ми вибивали від воріт, а в нашому аресеналі є вихід з оборони. Ми 1200 кілометрів подолали, вперше їхали автобусом — втомилися. Мабуть, водій й далі буде нас возити. Бо до цього потягом їздили й не могли взяти очки”, — розповів Богдан Блавацький.

“Ми все ще в ямі з двома очками у турнірній таблиці. Але, можливо, ця гра допоможе нам викарабкатися з ями. Якщо ми зараз глянемо у наш календар, то далі йдуть матчі, де на перший план виходить дисципліна, характер, самовіддача й креатив. Будемо працювати з цим. У нас є деякі домашні заготовки. Потрібно набирати очки”, — підсумував тренер.

Share: