Богдан Блавацький: “Ми вже стоїмо над прірвою. Повинні зачепити очки у тих матчах, що залишилися у першому колі”

Богдан Блавацький: "Ми вже стоїмо над прірвою. Повинні зачепити очки у тих матчах, що залишилися у першому колі"

Виконувач обов’язків головного тренера ФК “Ужгород” Богдан Блавацький прокоментував поєдинок 9 туру Першої ліги, у якому закарпатська команда вдома зазнала поразки від тернопільської “Ниви” (0:2).

“У першому таймі були два епізоди, де суддя мав призначати пенальті. Однозначно були фоли на Віктору Хомченку та Василю Пиняшку. Це одинадцятиметрові. Хлопці грали дисципліновано, наскільки пам’ятали установку на гру. У другому таймі “Ужгород” грає, на жаль, до першого пропущеного м’яча. Пропускаємо м’яч і розсипається все”, — зазначив тренер.

“Я нещодавно прочитав вислів Йохана Кройфа: “Дуже багато людей, які критикують: погано грають, неправильна тактика, не готові фізично, немає командної гри. Набагато менше людей, які можуть підсказати, чому ми погано граємо. І зовсім мало людей, які можуть сказати, що саме треба зробити, аби вийти з цієї ситуації”. Звичайно, ми думали, що ми не програємо “Ниві”, зможемо зачепити очки. На жаль, припускаємося простих помилок. Я не знаю, як можна такі прості помилки робити. Якщо навіть такий досвідчений гравець, як Василь Пиняшко їх робить. М’яч відскакує то від Владислава Чушенка, то від Олександра Савошка. Важко на щось розраховувати”, — розповів наставник “Ужгорода”.

Богдан Блавацький: "Ми вже стоїмо над прірвою. Повинні зачепити очки у тих матчах, що залишилися у першому колі"

“Ми кожного тижня працюємо над всіма аспектами гри. І наче на тренуваннях непогано грають. Найбільше, що болить, це гра в атаці. У матчі проти “Ниви” ми практично не пробивали по воротах. Окрім тих епізодів, де могли претендувати на пенальті. Треба подивитися повтор, але мені здається, що суддя помилився. Я просив хлопців, щоб вони забили м’яч, щоб нам було що захищати. Але ми пропустили. Колега вдало зробив заміну: практично вдруге зустрівся з м’ячем Сергій Кисленко і відразу забив. І плюс другий м’яч у дев’ятку, який забив Андрій Зінь. Я би не сказав, що суперник мав очевидну перевагу. Старалися грати десь рівно. Проблема в тому, що у нас у групі атаки не були синхронних дій: окремо Микола Гайдучик, окремо Віктор Хомченко, окремо Василь Пиняшко, окремо Вадим Мердєєв. Після травми вийшов Сергій Машталір, від нього важко було щось очікувати”, — розповів Богдан Блавацький.

“Якщо порівняти матч з “Нивою” у Кубку України і теперішній у чемпіонаті, то я думаю, що ми додали. Можливо, це тому що два основних гравців тернопільської команди Андрій Різник та Семен Вовченко не грали. Але ця команда збита й збалансована. Я попереджав своїх гравців, що “Нива” входить у трійку команд за бійцівськими якостями. І за швидкістю переходу з оборони в атаку. Є досвідчений Ігор Семенина, який направляє гру, є стовп Максим Демчук позаду. Є досвідчений воротар Максим Механів. Нам таких гравців поки що бракує. Команда формується”, — розповів тренер.

“Ми вже стоїмо над прірвою. Я не хочу плакатися, президент клубу може прийняти будь-яке рішення, зокрема й звільнити. Але поки ми це тримаємо в руках, воно ще не розсипалось. Як воно буде далі — подивимось. Їдемо в Горішні Плавні, де зустрінемось з “Гірником-Спорт”, далі приймаємо “Кремінь”. Будемо розраховувати на очки у тих 6 матчах, які залишилися у першому колі. Повинні щось зачепити. Але для цього треба забивати. Або в захисті грати на нуль”, — підсумував Богдан Блавацький.

Share: