Василь Варга: «Ужгород» здобув історичну перемогу вдома над «Чайкою» і, повірте, це лише початок»

Василь Варга: «Ужгород» здобув історичну перемогу вдома над «Чайкою» і, повірте, це лише початок»
 • 11.09.2019
 • ФК Ужгород Редакція
 • Новини
 • 0
 • 81 Views

Уже 13 вересня головна команда обласного центру Закарпаття на «Авангарді» поміряється силами ще з однією столичною командою

Наразі «Ужгород» дислокується на 8-ій позиції у турнірній таблиці Другої ліги групи «А». Команда у у шести поєдинках набрала 7 залікових пунктів завдяки двом перемогам та одній нічиїй. «Оболонь-Бровар-2» провів на дві гри більше, поклавши до свого очкового багажу 8 балів. Тож протистояння у рамках 9-го туру, без сумніву, гра за 6 очок. Адже жодна із команд, погодьтеся, поки не втратила шанси увійти до верхньої частини турнірної таблиці і закріпитись там. У яких настроях «Ужгород» підходить до цього матчу – розмова з головним коучем Василем Варгою.

 • Василю Івановичу, нарешті «Ужгород» зумів потішити уболівальників домашньою звитягою над «Чайкою». Притому команда поступалась до 62-ої хвилини. Результатом, певно, Ви задоволені?
 • Звісно, задоволений. Та й не тільки результатом. «Ужгород» у цій грі продемонстрував характер та бійцівські якості, які, можливо, до цього часу уболівальниками не спостерігались. Плюс – футболісти майже повністю виконали передматчеві настанови. Імовірно, не було такого видовища, як у матчі із рівненським «Вересом», але тоді, на жаль, не було і результату. Хто б що не казав, «Ужгород» додає у кожній грі й історична перемога вдома над «Чайкою», повірте, це лише початок.
 • У згадуваному матчі в основному складі дебютує Вадим Ференцик. Більше того відзначається історичним голом, встановлюючи паритет на табло…
 • Так, тренерський штаб довірив місце в основі молодому атакувальному півзахиснику, який має хорошу швидкість та й індивідуально-технічну майстерність. Вадиму бракувало досвіду ігор на професійній арені, зрештою, як і майже половині команди. Тому ми поступово втягували його до великого футболу. І в матчі з «Чайкою» він довів, що може достойно захищати кольори рідної команди уже з перших хвилин.
 • Потроху до основи долучився і Юрій Дрозд, який також забив дебютний для себе гол у Другій лізі, а в підсумку, і вирвав перемогу для команди.
 • Знову ж таки – Юрій ніколи не був професійним гравцем. Я повторюю, пів складу «Ужгорода» – вчорашні гравці чемпіонату області. Тому критикувати їх, як це полюбляли робити Ваші колеги, найпростіше. Хлопцям потрібно дати час і вони продемонструють на що здатні. Безперечно, не всім доля грати у великий футбол, але хто цього дуже прагне, той і здобуде бажаний результат.
 • Наразі команда тур пропускала. А ще перенесли гру з вінницькою «Нивою». На «Ужгород» чекає щільний графік, котрий розпочнеться протистоянням із «Оболонь Бровар-2».
 • Це справді велике навантаження на футболістів, але не ми перші не ми останні. «Оболонь-Бровар-2» – сильний суперник і хоч перед ним не стоять завдання-максимум, команда намагатиметься дати бій і будь-що здобути очки. Більше того, в останньому матчі столичні футболісти вдома поступились аутсайдеру – вінницькій «Ниві». Якраз із останньою командою перенесли матч у зв’язку із травмонебезпечністю штучного поля, яке нам запропонували на матч 7-го туру. Тому гра відбудеться 25-го вересня. Теж із розряду непростих. До того ще одна гра із «Нивою» тернопільською, яка впевнено розмістилась на вершині турнірної таблиці та домашнє протистояння із “Діназом”, що впевнено розібрався з “Вересом”. Щільний графік, сильні команди. Ми готові до такого розкладу й не розчаруємо вболівальників.
 • Знаю, що досі команді притаманні проблеми, пов’язані з довжиною лави запасних.
 • В останній грі травмувався центральний захисник Станіслав Котьо, ще один оборонець Олександр Ковчар не може ніяк відійти від затяжної хвороби. Але ми ведемо роботу в цьому напрямку. Наразі на перегляді в «Ужгороді» два захисники, хоча прізвища назвати Вам поки не можу.

Віталій БІРОВЧАК,

Прес-служба ФК «Ужгород»

Поділитись: