Мирослав Бундаш увійшов до тренерського штабу “Ужгорода”

Мирослав Бундаш увійшов до тренерського штабу "Ужгорода"
  • 18.06.2019
  • ФК Ужгород Редакція
  • Новини
  • 0
  • 435 Views

Він буде помічником головного коуча Василя Варги

Опісля завершення аматорського чемпіонату України, за підсумками якого ФК “Ужгород” посів шосту сходинку і набрав 20 очок, у головній команді обласного центру відбулись суттєві кадрові зміни. Зокрема, у тренерському штабі. Спочатку у відставку подав головний коуч Мирослав Бабяк, якого змінив Василь Варга. А на посаду помічника новообраний тренер запросив іменитого футболіста, а нині коуча Мирослава Бундаша.

“Я погодився стати помічником головного тренера, позаяк Василя Івановича знаю давно. Ми разом і грали, і тренували. Плюс, хочеться спробувати свої сили у якості тренера у професійному футболі, де свого часу доводилось трошки пограти. Результат “Ужгорода” в аматорському чемпіонаті дуже невдалий. Відтак  потрібно робити висновки і підсилювати кожну ланку. Ми ведемо перемовини як із закарпатськими футболістами, так і з представниками інших регіонів”, – зауважив помічник головного тренера ФК “Ужгород” Мирослав Бундаш.

Нагадаємо, попередньо збори головна команда обласного центру розпочне 1-го липня, а вже 27-го на неї чекає дебютний календарний матч у Другій лізі.

Віталій БІРОВЧАК,

Прес-служба ФК “Ужгород”

Поділитись: