«Чайка» не злетіла в Ужгороді

«Чайка» не злетіла в Ужгороді
  • 03.09.2019
  • ФК Ужгород Редакція
  • Новини
  • 0
  • 82 Views

Команда обласного центру Закарпаття здобула в другій лізі першу домашню перемогу.

DSC_7019

На старті матчу ужгородці домінували, однак через непорозуміння в захисті першими пропустили. На 11 хв. у гостей відзначився Сергій Шевчук. До того ж одразу ж після пропущеного м’яча травмувався Станіслав Котьо й залишив поле в напрямку швидкої.

Далі ужгородці перехопили ініціативу, а «Чайка» розраховувала на контратаки. Найвірогідніший шанс у господарів зрівняти рахунок був на 32 хв. Небезпечно пробивав Артем Корольчук – воротар суперника зреагував на «постріл». На 39 хв. на хорошу для пробиття позицію вийшов Вадим Ференцик – мимо воріт. Більше володіючи м’ячем, ужгородці до перерви все ж поступилися 0:1.

На 57 хв. подвоювати рахунок повинні були гості. Однак після виконання «стандарту» й пасу на Максима Лещенка останній влучив у поперечину, відтак м’яч відскочив до бокової стійки за неймовірною траєкторією. Тут же господарі організували контратаку. Вона завершилася штрафним і «гірчичником» для «Чайки». Адріан Пуканич влучив у «стінку». Згодом уже Михайло Готра рятував свої ворота. А на 65 хв. «Ужгород» таки забив. Вийшла чудова атака господарів. У її фіналі – відмінна передача Сергія Машталіра й красивий гол Вадима Ференцика. 1:1!

На 72 хв. вже небезпечно атакувала «Чайка» – Антон Долгий влучив у бокову стійку. А за 6 хвилин радість на очах ужгородських уболівальників. Їх команда подавала кутовий, і Юрій Дрозд у воротарському майданчику точно замкнув передачу. 2:1! Після цього ужгородці повинні були забивати знову. Віктор Ряшко, який вийшов на заміну, дав пас «у розріз» Сергію Машталіру. Той, щоб пробити, віддав пас на Адріана Пуканича, котрий не встигав на передачу.

Та все ж фінальний свисток арбітра засвідчив вікторію «Ужгорода». Першу домашню в другій лізі!

Друга футбольна ліга України. 6 тур.

ФК «Ужгород» – ФК «Чайка» (Петропавлівська Борщагівка) – 2:1 (0:1)

Ужгород. Стадіон «Авангард». 31 серпня. 36 градусів тепла. Сонячно.

Арбітр: Андрій Кошура (Чернівці).

Попередження: Олександр Касьяненко, 57.

Голи: Вадим Ференцик, 65; Юрій Дрозд, 78 – Сергій Шевчук, 11.

ФК «Ужгород»: Михайло Готра (25), Олександр Ковчар (22), Юрій Дрозд (44), Станіслав Котьо (24), Стефан Федак (13), Віктор Масікевич (38), Владислав Павленко (7), Адріан Пуканич (15), Сергій Машталір (77), Вадим Ференцик (19), Артем Корольчук (88).

Запасні: Андрій Калай (12), Володимир Дуран (8), Віталій Міклош (3), Іван Русин (11), Вадим Селещук (4), Віктор Ряшко (10).

Тренер: Василь Варга.

ФК «Чайка»: Євген Шкарбан (23), Максим Лещенко (4), Сергій Пономаренко (8), Антон Музиченко (2), Олександр Касьяненко (3), В’ячеслав Турчанов (18), Дмитро Жикол (20), Андрій Єфремов (22), Сергій Шевчук (89), Ярослав Литвин (7), Володимир Тименко (9).

Запасні: Богдан Савчук (1), Андрій Бартошук (11), Антон Долгий (21), Павло Волк (17), Олександр Сухенко (19).

Тренер: Тарас Ільницький.

Володимир ТАРАСЮК, ФФЗ

Поділитись: